Strend Pro OR-003.11

Výkonové stupne
Počet rebier
Kolieska

• , zakúpené v MADMAT

Zakúpený tovar nefunguje podľa popisu. Tovar dodaný s chybou elektroniky. Neodporúčam nákup! Pretože mi bol podľa mňa doručený tovar, ktorý bol už predtým vrátený ako chybný a bol neodborne kdesi predajcom opravovaný. Nakoľko tovar bol dochytaný od oleja a po mojom rozbalení a uvedení do prevádzky ani nestvietila kontrolka power, teda tovar mám chuť vrátiť. Avšak o predajnú cenu s dovozom 46,- eur nebudem chudobnejší, takže kašlem nato! Apelujem však na budúcich zákazníkov, dajte si pozor. Pretože s nákupom trebárs podstatne drahšieho tovaru, nemusíte byť vôbec spokojný.

biele
Termostat
Výkonové stupne
Počet rebier
Kolieska

Radiátor olejový STREND Pro OR-003.11 - parametre 3 úrovne proti prehriatiu. 4 pojazdné koliečka a držadlo na prenášanie pre ľahšiu manipuláciu.

Nevysušuje vzduch.

Vysoká tepelná zotrvačnosť.

Tichý chod.

Plynule regulovateľný termostat.

• Napájanie: 230V AC.
  • Výkon: 2000 W.
  • Hmotnosť: 10,4 kg.

Radiátor olejový STREND Pro OR-003.11 - popis

Olejový radiátor má vďaka olejovej náplni tepelnú zotrvačnosť, čím výborne udržuje tepelnú pohodu v miestnosti.

Olejový radiátor je vhodný do domácnosti, chaty, chalupy, kancelárie, dielne a pod.

Vďaka regulovateľnému termostatu udržuje v miestnosti nastavenú teplotu.

Zabezpečený je ochranou proti prehriatiu.

Olejový radiátor je vybavený 4 pojazdnými koliečkami na premiestnenie, čo uľahčuje manipuláciu.

• , zakúpené v MADMAT