CONCEPT RO 3107

Výkonové stupne
Počet rebier

• , zakúpené v OKAY.sk

• dobrá cena
    • nedá sa ňo nastaviť teplota - radiátor zapína a vypína, kým dosiahne určitú hodnotu - ale neviem akú, keďže má termostat niekde vo vnútri vyk, telesa a nedá sa na ňom nastaviť na akú teplotu má vytemperovať miestnosť :(
    • Oproti predchádzajúcemu radiátoru, ktorý bol tiež olejový a porovnateľne veľký, je tento asi raz tak ťažký - ale keďže má kolieska - tak to až tak nevadí.

Keby som vedela, že takto debilne funguje, tak si ho nekúpim.
    Mala som predtým veľmi podobný radiátor od iného výrobcu a tam som si nastavovala teploty ako som potrebovala - a bol to porovnateľný nákup aj cenovo. Tento nákup bol pre mňa omyl :(

biele

Ochrana proti zamrznutiu

Dvojitá ochrana proti prehriatiu

Kolieska na ľahké premiestnenie

Úchyt na kábel

• Rozmery: 360 x 600 x 140 mm (š x v x h)
  • Dĺžka prívodného kábla: 170 cm
  • Hmotnosť: 8,3 kg
  • Farba: biela
  • Príkon: 600 / 900 / 1500 W
  • Napätie: 230 V

Kontakt pre ATRIA.SK:...

• , zakúpené v OKAY.sk

• dobrá cena

Keby som vedela, že takto debilne funguje, tak si ho nekúpim.